KONST / Litografier / Färglitografi 14378018
nr 1437 8018
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 171/295, Ryttare. Färglitografi, bildmått: 23x16, yttermått inklusive ram: 39x30 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:53:00
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr